Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

×

Uyarı

JFolder: :files: Yol bir klasör değil. Yol: /home/wwwbetakazan/public_html/images/ ×

Bilgilendirme

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/

Yatık veya dik tipte imal edilmekte olup küçük boyutlu olmasından dolayı az yer kaplar. Küçük su hacmi sayesinde daha çabuk rejime girerek gereksiz enerji sarfiyatı engellenmektedir.Kısa sürede su miktarı ile doğru orantılı olarak istenilen basınçta prosesin ihtiyaç duyduğu buharı üretir. Dizayn gereği serpantin içerisinde su miktarı çok az olduğu için patlama riski yoktur. Bu yüzden bina içerisine ve insan çalışan yerelere özel önlem almaya gerek kalmadan yerleştirilebilir.

Paket sistem olarak üretilmektedir. Kendi içinde bağlantıları yapılmış ve kaide üzerinde toplanmış olan buhar jeneratörü emniyet ve kontrol armatürleri, brülör, tripleks pompa, elektrik kumanda panosu, kondens tankı ve su yumuşatma cihazından meydana gelmektedir.

Buharla sürüklenen su zerrecikleri jeneratör içerisinde standart olarak bulunan seperatörde tutularak prosese kuru buhar gitmesi sağlanmaktadır.

Tam otomatik çalışan BST serisinde kullanılan invertörle sisteme verilen su miktarı ve brülör alev boyu kontrol edilerek oransal çalışma sağlanmaktadır.

Oransal çalışma sayesinde yüksek verimlilik sağlanmaktadır.

Üretim standartları, AD-2000, TSEK, TS EN12952 standartlarına uygun olarak bilgisayar destekli tasarım ve yüksek imalat teknolojisi ile üretilmektedir.

Optimum ısıtma yüzeyi sayesinde daha kuru buhar üretmektedir.

Düşük yanma odası yükü sayesinde yüksek verimli bir yanma ile çevreye duyarlı düşük emisyon oranları sağlanmaktadır.

Yüksek yoğunluklu optimum izolasyon malzemesi kullanımıyla ısı kayıpları minimum düzey

{gallery}urunler/kazanlar/buharjenerator{/gallery}