Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

×

Uyarı

JFolder: :files: Yol bir klasör değil. Yol: /home/wwwbetakazan/public_html/images/ ×

Bilgilendirme

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/

Birbirine bağlantılı silindirik alt ve üst gövdeler sayesinde az geniş yer kaplayan kazan, binaların kazan dairesine kolay girişine ve montajına olanak sağlanmaktadır. Optimum termik dengeleme ve ısı enerjisi kullanımı, efektif ısı kullanımı işletme masraflarının düşürülmesi için üst üste konumlandırılmış üç geçişli olarak dizayn edilmiştir. Her üç geçişde kesintisiz geçiş ve duman gazlarının dengeli soğuması sayesinde kazan ömrü uzamaktadır. Üç geçişli yoğun yanmanın meydana geldiği yanma odasında oluşan parlak alev, radyasyon ısı transferi yolu ile yüksek oranda suya taşınır.

Alev duman borularının aynalara kaynaklı olmasından dolayı emniyetli çalışmaya uygundur ve boru değişiminin kolay olması kazan ömrünü uzatmaktadır.Düşük baca gazı emisyonları sayesinde çevreye verilen zarar minimize edilmektedir.

Üçüncü geçiş duman borularına yerleştirilen türbülatörler sayesinde ısı enerjisinden maksimum fayda sağlamaktadır. Yüksek yoğunluklu optimum izolasyon malzemesi kullanımıyla ısı kayıpları minimum düzeye indirgenerek kazan verimi arttırılmaktadır.

Düşük yakıt tüketimi ile yakıt tasarrufu ve ekonomi sağlar.

Yerinde imalat esnekliği sunarak dar alanlara kolaylıkla yereştirilebilir.

92/42/AT yeni sıcak su kazanları ve 90/396/AT gaz yakan cihazlar yönetmeliklerine göre CE sertifikalıdır.

{gallery}urunler/kazanlar/sivigaz{/gallery}